У Львові викрили схему втечі ухилянтів за кордон

Читать на русском

У Львові викрили схему втечі ухилянтів за кордон
У Львові викрили схему втечі ухилянтів за кордон

Зловмисники організували для військовозобов’язаних чоловіків схему перетину державного кордону України.

Об этом сообщает Криминал РУ

Прикордонники Львівської області викрили організаторів схеми із незаконного виїзду за кордон ухилістів, яку замаскували під підприємство для здійснення міжнародних вантажних перевезень.

Про це повідомили у ДПСУ.

"Зловмисник укладав липові договори про працевлаштування, надалі відомості про псевдоводителів вносилися до системи "Путь". Клієнтами "бізнесмена" були українці призовного віку і ті, хто підпадав під загальну мобілізацію. Для виконання послуги трансферу чоловік залучив чотирьох спільників, які вивозили чотирьох спільників, які вивозили в особистих цілях. Свої послуги ділки оцінювали від 1 000 доларів США, залежно від терміну перебування за кордоном. Квиток в один кінець коштував ухилистам 4 500 доларів США", — йдеться у повідомленні відомства.

Виявлено та вилучено три автомобілі для переправки втікачів, мобільні телефони, комп’ютерна техніка, бланки документів, печатки та інші предмети, що підтверджують причетність до сприяння злочину. А також кошти у сумі 6400 доларів США та 7800 євро, які зловмисники отримали за свої послуги.

За порушення ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу (йдеться про незаконне переправлення осіб через державний кордон їм світить позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років із конфіскацією майна).

Источник: ФИБ