Дитячий будинок у Ворзелі хочуть закрити під виглядом реорганізації

Дитячий будинок у Ворзелі хочуть закрити під виглядом реорганізації

Співробітники Київського міського будинку дитини імені М.М.Городецького заявили, що їхній заклад намагаються ліквідувати

Об этом сообщает Дедал


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку закладу у Facebook.


Київський міський будинок дитини імені М.М.Городецького є спеціалізованим закладом медико-соціальної реабілітації для надання допомоги дітям-сиротам, які залишились без піклування батьків, з органічними ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, який функціонує з 1933 року у м.Ворзель.


Зараз заклад намагаються знищити під виглядом реорганізації. На сторінці дитбудинку зазначають:


Чому держава повинна знищити заклад в який небайдужі люди вклали десятки мільйонів гривень власних заощаджень на його матеріально-технічну базу? Виявляється, реорганізація закладу мала на меті знищити заклад, а не доступ до якісної реабілітації дітей, паліативної допомоги, раннього втручання?!

У коментарях під дописом люди також обурені такою новиною. Одна із коментаторок зазначає:


Громада Ворзеля обурена постійним зазіханням на рекреаційні території дитячих санаторіїв та таборів. Ситуація з будинком Городецького, якому в цьому році виповнюється 90 років, є вкрай жахливою. Дана установа є вкрай необхідною і повинна існувати, оскільки існує велика кількість дітей з вадами здоров’я. Враховуючи, що в нашій державі йде війна, відбуваються постійні обстріли подібних закладів на півдні та сході України, які необхідно евакуйовувати, функціонування такого закладу із відповідним персоналом є одним із шляхів вирішення даного питання.Нагадаємо, що у Фастівському районі 51-річна вихователька дитячого будинку знущалася зі своєї підопічної.

Источник: Тема РУ