Евеліна Бльоданс з одеських "Масок" заявила, що Софія Ротару не підтримала російську агресію, бо "в Києві залякали"

Читать на русском

Евеліна Бльоданс з одеських

Евеліна Бльоданс з одеських "Масок" заявила, що Софія Ротару не підтримала російську агресію, бо "в Києві залякали"

Російська акторка Евеліна Бльоданс, яка багато років знімалась в одеському комедійному серіалі "Маски-шоу", заявила, що співачка Софія Ротару не підтримала російське вторгнення в Україну, бо у Києві її начебто залякали. За словами ура-патріотки Бльоданс, в Росії співачку "зітруть".

Про це акторка розповіла російському ресурсу "АиФ". Звідки інформація, яку видала під час кінофестивалю "Амурська осінь", вона не пояснила. До слова, Евеліна Бльоданс – родом з Криму, народилася та виросла в українській Ялті.

Російська акторка напридумувала, що у Ротару негативне ставлення до Росії через те, що їй подають неправдиву інформацію: "Її тут вітали, на всіх новорічних вогниках вона була бажаною гостею. І не лише на новорічних, а й на всіх цих державних святах – День міліції тощо. Ротару постійно виступала на кремлівських концертах. Тобто сцена Кремля – це її сцена. Я, чесно кажучи, не дуже стежу, що вона саме зараз там говорить проти Росії, але нещодавно бачила, хтось виставляв пост Ротару".

"У того, що вона каже, є кілька причин, мені здається. Коли жінка вже у віці, таки вона дуже приймає від близьких людей інформацію та вірить їй. Мені здається, що їй сказали: краще так казати, бо живеш в Україні. У Криму, окей, нерухомість, але ж і у Києві квартири, будинки, ще десь", – впевнено наплела Евеліна.

"Зрозумійте: ну, як вона поїде до Криму, як до неї ставитимуться після цього у Києві? Вона ж таки українська співачка. Як знати, що їй там сказали, може, залякали: "Та що ти поїдеш у цю Росію? Та тебе там зітруть". І вона злякалася і вирішила ухвалити таку позицію. Я припускаю саме це", – додала Бльоданс.

Евеліна Бльоданс з одеських  qrxiquikhiqezant

Евеліна Бльоданс народилася та виросла у Криму. З 1991 по 2005 роки була учасницею одеської комік-трупи "Маски", її перший чоловік – колега по телешоу, український комік Юрій Стицьковський. У 2015 році акторка заявляла, що Крим нібито ніколи не був українським, і підтримала окупацію півострову Росією. Через це у січні цього року потрапила під дію санкцій РНБО. Їй заборонено відвідувати Україну протягом 10 років.

Евеліна Бльоданс з одеських

В юності Бльоданс мала роман з сином Ротару. Про шанс стати родичкою співачки, який не вдалося використати, розповідала так: "Звичайно, було б розкішно, але не склалося. Ми разом з ними жили в Ялті, мої батьки дружили з музикантом з колективу Ротару. А її син Руслан до мене залицявся, була справа: катав на своїй шикарній іномарці, водив по ресторанах... Це зараз Русланчик зовсім інший, в усьому допомагає мамі. А в той момент це був мажор, який жив у найкращому будинку і ні в чому не знав відмови – у найкращих дівчатах, у тому числі".