CNN: Китай міг постачати росії шоломи та бронежилети – адміністрація Байдена розпочала розслідування

путін сі цзиньпін

24 січня стало відомо, що у адміністрації президента США Джо Байдена є докази, що певні китайські компанії продавали росії шоломи та бронежилети.

Об этом сообщает Криминал РУ

Про це стало відомо з публікації CNN.

За інформацією джерел видання, є підтверджений факт, що китайські компанії продавали бронежилети та шоломи, але не передавали більш потужну військову допомогу, про яку просила рф раніше.

У США є "занепокоєння" через продаж нелетального обладнання Китаєм російській федерації, але на даному етапі Вашингтон не знає, чи брав в цьому участь центральний уряд КНР.

Офіційні особи відмовилися коментувати інформацію про контакти між Вашингтоном та Пекіном щодо цих постачань.

"Якщо адміністрація Байдена дійсно визначить, що центральний уряд Китаю навмисно надає допомогу вторгненню рф або свідомо дозволяє таку допомогу, – адміністрація повинна буде вирішити, наскільки сильно відповісти. Починаючи з перших днів війни, головні помічники президента Джо Байдена попереджали Китай про можливі наслідки, якщо вони вирішать підтримати росію в конфлікті", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 21 грудня заступник голови радбезу рф Дмитро Медведєв прилетів до Пекіна, щоб зустрітися із Сі Цзіньпіном. Тоді він нібито передав "послання" лідеру Китаю від путіна.

Російський публіцист та опозиціонер Андрій Піонтковський вважає, що у цьому послані, ймовірніше за все, було прохання про постачання інтегральних схем та чіпів для виробництва ракет.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: News RU