Фінляндія визнана найщасливішою країною світу вшосте поспільФінляндію вшосте поспіль назвали найщасливішою країною у світі, випливає із Всесвітньої доповіді про щастя, яку готує група експертів на замовлення Організації Об’єднаних Націй (ООН).

Об этом сообщает Руссиангейт


Під час підготовки Всесвітньої доповіді про щастя враховується шість ключових чинників. Серед них – дохід, здоров’я, соціальна підтримка, рівень свободи, щедрість та відсутність корупції.


За підсумками рейтингу-2023 Фінляндія знову посіла перше місце із суттєвим відривом від переслідувачів. Трійка найщасливіших країн при цьому залишилася незмінною — слідом розташувалися Данія та Ісландія. З першої десятки найбільше зростання показало Ізраїль: він піднявся з дев’ятої на четвертий рядок. Серед лідерів залишилися Нідерланди, Швеція, Норвегія, Швейцарія, Люксембург та Нова Зеландія. Росія посіла у рейтингу 70-е місце, а Україна – 93-е.


Найбільш нещасними країнами світу визнано Афганістан і Ліван: вони посіли 137-е та 136-е місця відповідно.


Перша Всесвітня доповідь про щастя була опублікована 1 квітня 2012 року. У доповіді були вперше викладені принципи світового щастя, причини щастя та злиднів, а також наслідки, висвітлені в тематичних дослідженнях. У 2013 році на рівні ООН було вирішено зробити цю доповідь щорічною.


Фото з відкритих джерел


«Аргумент»

Источник: Криминал РУ