Уряд виділив на відновлення медзакладів 1,7 мільярда

лікарня,руйнування

Кабінет міністрів виділів понад 1,7 млрд грн на відновлення медзакладів у дев’яти областях України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що субвенцію з державного бюджету буде розподілено місцевим бюджетам на відбудову та реконструкцію медичних закладів у межах Програми з відновлення України.

Зокрема, це медзаклади у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Кошти спрямують на відновлення, ремонт та реконструкцію медзакладів різного профілю, зокрема й тих закладів, які постраждали від війни та потребують подальшого відновлення.

Серед об’єктів медичної інфраструктури йдеться про обласні й клінічні лікарні та амбулаторії: три – на Вінниччині, п’ять – на Дніпропетровщині, чотири – на Житомирщині, три – на Київщині, дві – на Кіровоградщині, по шість – на Одещині та Полтавщині, а також по одному обʼєкту на Сумщині та Чернігівщині.

Як уточнили у МОЗ, із початку повномасштабного вторгнення РФ ворог пошкодив 1377 об’єктів медзакладів та зруйнував вщент ще 184 об’єкти. Водночас повністю було відновлено 341 обʼєкт медзакладів та ще 410 обʼєктів – відновлені частково.