Істерія триває: в Україні жорстко відповіли на нові фантазії окупантів про Дніпро

Окупаційна влада Криму продовжують істерію з приводу відновлення поставок води на півострів по Північно-Кримському каналу.


Про це в Facebook написав колишній представник президента України в АР Крим Борис Бабин.


"Сьогодні ми чуємо від них не тільки те, що цей канал є міжнародним, а й про те, що припинення поставок води міжнародними каналами ... заборонено міжнародним правом", — пише він.


Бабин додав, що окупанти тепер хочуть видати Північно-Кримський за якийсь аналог міжнародного протоки.


"Пропагандистська брехня повинна хоч якось бути схожою до реальності — але не в цьому випадку. Адже звичайно міжнародне право нічим не обмежує права держав, в тому числі і України, на власні штучні внутрішні водотоки. Ці права можуть бути обмежені виключно спеціальною добровільно укладеною угодою двох або кількох держав, і цілком очевидно, що такої угоди України з питань Північно-Кримського не було, немає і бути не може", — завершив він.


Раніше "Апостроф" повідомляв, що Бабин вважає, що Парламентська Асамблея Ради Європи, яка проголосувала за повернення в організацію Росії, вже не є корисним органом для протидії російській агресії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-08-14/isteriya-prodoljaetsya-v-ukraine-jestko-otvetili-na-novyie-fantazii-okkupantov-pro-dnepr-/171687”