Тепер офіційно: Тимошенко написав заяву про звільнення (фото)

Тимошенко

24 січня Кирило Тимошенко, заступник голови ОПУ, підтвердив, що йде з посади та показав заяву про звільнення.

Об этом сообщает Скелет РУ

Про це стало відомо з його офіційної сторінки у Telegram

"Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла!" – написав він та додав фотографію з заявою про звільнення.

Також Тимошенко подякував всім українцям, ЗСУ та своїй сім’ї.

Зауважимо, Кирило Тимошенко працював у ОПУ з травня 2019 року та відповідав за регіональну політику. Також його називали куратором "Великого будівництва", а вже після початку повномасштабного вторгнення журналісти дізналися, що на піар посадовця витрачаються державні кошти.

Нагадаємо, вчора, 23 січня, у мережі з’явилися повідомлення про звільнення Кирила Тимошенка з посади заступника голови ОПУ Андрія Єрмака.

Спочатку низка ЗМІ повідомила про те, що Кирило Тимошенко написав заяву про звільнення, а вже пізніше відповідну інформацію почали підтверджувати й народні депутати та казати, що його вже фактично звільнили.

Також досі є непідтверджена інформація про звільнення декількох голів ОВА та заступника Генпрокурора Олексія Симоненка, який нещодавно потрапив у скандал після відпочинку в Іспанії.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: Политика РУ