В Запорізькій області військовослужбовця засудили за підроблені права

Читать на русском

В Запорізькій області військовослужбовця засудили за підроблені права
В Запорізькій області військовослужбовця засудили за підроблені права

В Запорізькій області старшого солдата Ігоря Сімонова, котрий під час перевірки документів надав завідомо підроблене посвідчення водія, засудили до штрафу.

Об этом сообщает Скандалы РУ

Про це редакції 368.media стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч. 4 ст. 358 КК.

На початку вересня 2022 року Сімонов у мережі Інтернет знайшов оголошення про виготовлення водійських посвідчень. Для цього громадянину треба надіслати копії своїх документів та оплатити виготовлення самого документу. З метою виготовлення водійського посвідчення Ігор Сімонов у мобільному додатку Viber надіслав невідомій особі фотографії своїх особистих документів.

Згодом, 15 вересня 2022 року він отримав у відділенні смт Покровське посилку з посвідченням водія оплативши за неї 8 тис. гривень.

Уже за три дні, 18 вересня, рухаючись на автомобілі Mercedes-Benz 200 автодорогою Запоріжжя-Донецьк під час перевірки документів він надав працівникам поліції підроблене посвідчення водія, яке не відповідає аналогічним зразкам бланків посвідчення водія, які знаходяться в офіційному обігу на території України та виготовлене за допомогою струменевого способу друку.

Такі дії Сімонова кваліфікуються за ч. 4 ст. 358 КК, а саме як використання завідомо підробленого документа.

Новомиколаївський райсуд Запорізької області визнав його винним та призначив покарання у вигляді штрафу 850 гривень, а також стягнув на користь держави 850 гривень витрат на залучення експерта.

Источник: Руспрес